Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ flexible pipe tube ] bij elkaar passen 537 producten.
19 mm dunne aluminium legering Lean Pipe DY19-01A Karakuri Aluminium Lean Tube Kaizen Rack
| naam: | DY19-01A Algemeen frame |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandsterkte, Matte |
28 43mm de Legerings Magere Buis van het Diameteraluminium het Anodiseren Oppervlaktebehandeling 750G/M
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 2.3MM |
| Lengte: | 4000mm |
Uitgedreven die Diameter 43mm van de Aluminiumbuis voor Automatiseringsmateriaal wordt geanodiseerd
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 2.3MM |
HJ-18 Flexibele Connector Gecoat Metaal Doorverkoop Lean Pipe Joint Pijpfittingen
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
Roestvrij staal koudgewalste Industriële het Materiaalmaterialen van de staalbuis voor ESD Werkbank
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
De fabriek verkoopt het Geanodiseerde van de de Grote diameterpijp thinckness2.0mm length4000mm van de Aluminiumbuis Aluminium 6063-T5
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 2.3mm |
Anode van de de Legeringspijp van het Oxydatiealuminium Diameter 43mm t-Groef Aluminiumbuis 6063 - T5
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 2.3mm |
| Lengte: | 4000mm |
6005T6 de Legeringsbuis van het profielaluminium/Geanodiseerde Aluminiumpijp 2.3mm Dikte
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 2.3mm |
ABS Met een laag bedekte Magere Buis met OD 28MM Galvazined Staalbuis voor Industrie
| Materiaal: | Q195 gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt ABS |
| techniek: | koudgewalst |
Versterk Magere de Uitdrijvingspijp van de Buisbar met Aluminium Materiële 4000mm Lengte
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Techinc: | Koudgewalst |

