Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ flexible pipe tube ] bij elkaar passen 537 producten.
H2808 Diameter 28 mm kleurrijk PE gecoat kaizen staal maer buis voor flexibele montage werktafel
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
Chrome Lean Pipe Connector ESD Pipe Joint Lean System Accessories voor werkbank en trolley cart
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 300 g |
Chroomplatering HJ-11 Plaat metalen verbindingen Metalen Lean Pipe Connector Tube Clamp in 2,3 mm Dikte voor Lean Pipe Rack System
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 110 g |
DYP28-05 Hardness Wire Harness Abs Material Wire Retainer For Aluminum Lean Pipe
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
DYE28-13 28mm Lean Aluminum Pipe Joint Linear Motion Module Linear Guide Linear Rail
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
DYJ43-A09 Multi Joint Buitentype 43 mm magere buisfittingen 45 graden aluminium magere pijphoekverbinding
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
DYJ43-B07 Groothandel Aluminium Slanke Buizen en Accessoires, 180° vaste binnenverbinding Aluminium Expansie Gewrichten
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
HJ-14 Black Electrophoresis Metal Lean Pipe Joint met een dikte van 2,3 mm voor tube warehouse rack
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Verbinding: | Slot |
Dubbelzijdige aluminium buis DY28-05A 6063 industriële legering Lean Tube voor Karakuri Systeem
| Naam: | Dubbelzijdige aluminium buis DY28-05A |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
Versterkende aluminiumbuis legering Lean tubes DY28-03A voor hoog draagbare werkbank
| Naam: | Versterking van aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |

