Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ metal tube lean pipe ] bij elkaar passen 189 producten.
DYJ28-B01D Meervoudige verbindingen van buisbindingen van het type binnenspinnend buisverbindingen van het type binnenspinnend buisverbindingen van het type metalen buisbindingen voor zandblaaswerk
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
ABS 28mm Flexibele Magere Met een laag bedekte Buis voor Assemblageplanken
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
2.3mm Schakelaar van de Dikte de Magere Buis/de Zwarte Montage van de Staalpijp voor 28mm Reksysteem
| kleur: | Black |
|---|---|
| Stijl: | Maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
4 van de het Metaalslot/Gesp ISO9001 van de fase Magere Buis Schakelaar Gegalvaniseerde Certificatie
| kleur: | helder met een laag bedekt chroom of gegalvaniseerd |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Metalen buisverbindingen Structurele buisverbinding voor Lean Tube
| Gewicht (kg): | 0.1 |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie: | Voorziening |
| Verslag van de test van de machine: | Voorziening |
Om 2.0mm Koudgetrokken Diktepe Met een laag bedekte Magere Buis
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Fabrieksvoorziening 28 mm Diameter Lean Tube Voor Logistiek Racking System
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Sollicitatie: | werkbank/trolley/stroomrek |
Sterke hardheid slag- en slijtagebestendige plastic buisstop voor slordige buisdoek
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Merknaam: | Diya |
| Productnaam: | magere pijpsplitter |
Het heldere Met een laag bedekte van de de Buisschakelaar van Chrome Magere van de de Corrosieweerstand Robuuste Ontwerp
| kleur: | helder met een laag bedekt chroom of gegalvaniseerd |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
De antiroestchome-Verbindingen van de Staalpijp, het Vrouwelijke Robuuste Ontwerp van de Pijpschakelaar
| kleur: | met een laag bedekt helder chome |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |

