Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ metal tube lean pipe ] bij elkaar passen 187 producten.
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Naam: | DY28-06A Duplex algemene magere buizen van aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 750 g/m |
De flexibele Met een laag bedekte Pijp van de Staal Magere Buis voor assembleert de Planken van de Workshopopslag
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |
De zwarte Magere Pijpmontage verbindt 0,8 - 2.0mm Muur Dikke Klantgerichte Stijl
| Materiaal: | Metal |
|---|---|
| Maat: | voor magere buis |
| OEM: | Accepteren |
28mm Diameters Koudgewalste Magere Buis voor Logistisch het Rekken Systeem
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |
ANSI verchroomde Magere Buisschakelaar het Stempelen Metaalverbindingen
| Productnaam: | verchroomde magere pijpschakelaar |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Chromeplate |
| Materiaal: | Staal |
De Chrome Met een laag bedekte Verbindingen van de Metaalpijp, het Systeem van de Pijpmontage voor Magere Pijpproducten
| kleur: | met een laag bedekt helder chome |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Gegalvaniseerde Magere de Pijpverbindingen van het Pijpmetaal, de Schakelaars van de Metaalpijp voor Diaspoor
| kleur: | helder met een laag bedekt chroom of gegalvaniseerd |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
2.0mm Diktediameter 28mm Magere Buis voor Flexibele Assemblage Worktable
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
28 mm Lean Pipe Tube PE / ABS Coated Steel Pipe Metal Flexible Tube voor werkbank
| materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
OD28mm Diameter om de Verbindingen van de Metaalbuis/de Verchroomde Geplateerde Verbindingen van de Metaalpijp
| Naam van het product: | verchroomde magere pijpschakelaar |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | chromeplate |
| Materiaal: | Staal |

