Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ metal tube lean pipe ] bij elkaar passen 187 producten.
Dikte 2,3 mm HJ-2 Gekroomde metalen buisverbinding voor OD 28 mm Lean Pipe Warehouse Modular System
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 220 g |
Van de de Rechte hoek Magere Buis van het ijzermetaal Schakelaar hj-6 voor Productielijnsysteem 2.3mm
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Stijl: | maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Slijtage die - de Basis tegen Kleur van de Metaalpijp Helder voor de Magere Planken van het Pijppakhuis verzet zich
| Diameter van: | 28mm |
|---|---|
| Materiaal: | staal en metaal |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
28 Mm om Magere de Buis Zilveren Kleur van het Vormmetaal voor Industrie 4M /6M-Lengte
| kleur: | Metaalkleur |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal sus201/304 |
| Diameter van: | 28mm |
Hj-5 galvaniseer Schakelaar Vier van de Rechte hoek Magere Buis Beëindigen voor Rek Horizontale Verbinding
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Stijl: | maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
De elektroforetische Magere de Pijpmontage van de Buisschakelaar verbindt Glanzend Oppervlaktece
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Stijl: | maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
SPHC 2.3mm van de de Pijpmontage van het Dikte de Zwarte Staal Elektroforetische Verbinding van Magere Pijp hj-06
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Stijl: | maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Van de de Buisschakelaar van de corrosieweerstand maakt het Magere de Pijp Gezamenlijke Systeem Stijl vast
| kleur: | Black |
|---|---|
| Stijl: | Maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
HJ-1 Hoogwaardige metaalverbinding Lean Joint Lean Productielijn Pipe Fitting
| Merknaam: | DY |
|---|---|
| Modelnummer: | HJ-1 |
| Installatiemethode: | Schroef + Noot |
Goedkope fabriek Direct gegarandeerde kwaliteit Lean Tube Fittings HJ Metal Connectors Pipe Joint
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |

