Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ metal tube lean pipe ] bij elkaar passen 187 producten.
HJ-3 OD28mm zwart Lean Tube Connector en Metal Joints voor Lean Pipe
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Op maat gemaakte ondersteuning: | OEM-producten |
Metalen verbinding voor het pijpleger systeem
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Verbinding: | Vrouwelijke |
HJ-15 Chroomgeplatte metaalverbindingspijpverbindingen voor schraalpijpverbindingsbevestigingen
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| hoofdcode: | Zeshoek |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint voor 28 mm
| Naam van het product: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Gewicht: | 90 g |
DY HJ-7 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint voor 28 mm
| Naam van het product: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Gewicht: | 220g |
Flexibele de Buis Magere Pijp 28mm van anticorrossion het Materiaal van Dia spcc-HR+PE
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Hoogwaardige aluminium slordige buis flexibele buis metalen buis voor fabriek werkbank
| Packaging Details: | 10pcs are bundled together in one piece with woven bag, and the two ends are wrapped with film protection. |
|---|---|
| Delivery Time: | 12-18 work days |
| : |
Van de het Metaalpijp van het Aiti het Statische Ijzer Gezamenlijke Systeem tussen Gietmachine en Magere Pijp
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Maat: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
Schakelaar van de elektroforese de Zwarte Magere Buis tussen Gietmachine en Magere Pijp
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Maat: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
DYJ28-A01 Meervoudige verbindingen Metalen buisverbindingen voor zandblazen van buitentypes
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |

