Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ metal tube lean pipe ] bij elkaar passen 189 producten.
Chroomplatering HJ-11 Plaat metalen verbindingen Metalen Lean Pipe Connector Tube Clamp in 2,3 mm Dikte voor Lean Pipe Rack System
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 110 g |
Fabrieksdirecte verkoop Hj-9 Chroomgeplatte Lean Pipe Connector / Lean Tube Joint / Metal Clamp voor 28mm Lean Pipe
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 135 g |
De Trekker van de Buisschakelaars van het recyclingsmetaal, 6 de Fase Gegalvaniseerde Schakelaar van de Hoekpijp
| kleur: | helder met een laag bedekt chroom of gegalvaniseerd |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
Chrome Lean Pipe Connector ESD Pipe Joint Lean System Accessories voor werkbank en trolley cart
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 300 g |
2.3mm dik SPHC metaal zwart elektroforese magere buisverbindingen roestvrij
| Type: | Pijpklem |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
Producent PE-gelijnd buis roestvrij staal naadloos 28 mm lean buis
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Ronde buis |
| Hoofdcode: | Rond |
HJ-6 Black Lean Pipe Metal Joint voor lichtgewicht planken
| Video-uitgaande inspectie: | Voorziening |
|---|---|
| Verslag van de test van de machine: | Voorziening |
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2024 |
DIYA Supply Metal Joints D28 Gekromeerde Lean Pipe Connector Hardware Fittings Inch Measuring System
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 135 g |
Hot Sale HJ-6 connector voor 28mm ijzer metaal Lean Pipe connector voor rack systeem
| Video-uitgaande inspectie: | Voorziening |
|---|---|
| Verslag van de test van de machine: | Voorziening |
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2024 |
Ronde Magere de Elektroforeseoversteekplaats van de Pijpschakelaar
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Stijl: | maak vast |
| Materiaal: | ijzer en metaal |

