Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ pipe rack lean tube connector ] bij elkaar passen 363 producten.
Professionele Roestvrije de Schakelaars Zwarte Kleur Anticorrossion van de Metaalpijp
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Maat: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
HJ-14 Black Electrophoresis Metal Lean Pipe Joint met een dikte van 2,3 mm voor tube warehouse rack
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Verbinding: | Slot |
De antiroestverbindingen van de Staalpijp, Zwarte de Montageoem In drie stadia van de Staalpijp
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Maat: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Naam: | DY28-06A Duplex algemene magere buizen van aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 640 g/m |
Verstelbare gewrichtsconnector onderste zwenkwiel fitting stijve zwenkwiel accessoire voor trolleys buisfittingen
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Merknaam: | Diya |
| Productnaam: | Caster. |
Chroomplatering HJ-11 Plaat metalen verbindingen Metalen Lean Pipe Connector Tube Clamp in 2,3 mm Dikte voor Lean Pipe Rack System
| Productnaam: | Lijnsluiting |
|---|---|
| Materiaal: | Sphc |
| Gewicht: | 110 g |
DY Profiel Aluminium Lean Pipe Tube OD 28mm Voor Aluminiumlegerings Lean Pipe System
| Naam van het product: | Aluminiumlegering Lean Pipe |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| grootte: | 28 mm |
DYJ28-A01 Buitenste rechte schommelbuis verbindingsstuk Aluminiumlegering
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
DYJ43-A01 Industrial Accessories Workshop Lean Pipe Connector voor 43 mm Lean Tube Aluminium Tube Joint Connection
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
Kwaliteit gecertificeerde bevestigingsstuk Karakuri Pipe Rack OD28 Aluminium Tube Profile Connector
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Garantie: | 1 jaar |

