Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ pipe rack lean tube connector ] bij elkaar passen 364 producten.
DYE28-LM06 Custom Aluminium Lean Pipe Tube T Block
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
DYJ43-A09 Multi Joint Buitentype 43 mm magere buisfittingen 45 graden aluminium magere pijphoekverbinding
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
6063-T5 Materiaal Aluminium Lean Pipe met zandgeblazen mat oppervlak en 4 m lengte voor industriële toepassingen
| Naam: | Algemene aluminium pijp |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
Warm verkopen Aluminium magere buisverbinding Alloy Multi Connector
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Garantie: | 1 jaar |
6063-T5 Aluminiumlegering Lean Pipe met gezandstraald mat oppervlak en T-vormig frame voor zware werkbank
| naam: | DY43-02A T-vormig frame Aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandsterkte, Matte |
DY28-07A Aluminium Lean Pipe 6063-T5 Materiaal met gezandstraald mat oppervlak en 4m lengte voor Lean Solutions
| Naam: | DY28-07A Algemene aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
DYE28-L37D China Aluminum Lean Pipe Sliding Fitting Fasteners OD28 Tube Joint Steel Pipe Sleeve
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
DY28-04A 6063-T5 Aluminium Lean Pipe met gezandstraald mat oppervlak en 4m lengte voor industriële toepassingen
| Naam: | DY28-04A Enkelzijdige aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
Lean Pipe Rotator Industrial Aluminium Profile Slew Bearing Roller
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
DY43-01A Third Generation 43mm OD Aluminum Lean Pipe for Cutting & Welding in Workshops & Factories
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |

