Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ pipe rack lean tube connector ] bij elkaar passen 363 producten.
DYE28-14 Gasket for OD28mm Lean Aluminum Pipe Divide The Gap
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
De industriële Magere Buis van Materiaalmaterialen voor ESD Werkbank/het Werklijst
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
6063-T5 Aluminium legering Lean Pipe met sandblasted matte oppervlak en 4m lengte voor Karakuri Kaizen opslag rack
| Naam: | Geïntegreerde kaartsleuf walsdraad |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
DY28-06A Algemene raam dubbele aluminium magere buizen
| Naam: | dubbel algemeen frame |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 875 g/m |
DY19-01A Algemeen frame aluminium structurele buis Aluminium Lean Pipes voor werkbank
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
DY-29 Windbatch Kleine auto
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Peoductnaam: | Slanke Pijp Schuif Vlak |
| Toepassing: | Industrie |
Hoogwaardige verstelbare kunststof schommelbuis nivelatie voeten voor rack systeem bevestigingsmiddelen Fabrieksprijs staal materiaal
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | Vrouwelijk en mannelijk |
HJ-16 Zwarte elektroforese verlengde linkerbuis verbinding gezamenlijk composiet buis systeem
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
T slot frame diverse soorten buis 6063-T5 aluminium magere buizen
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |

