Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ aluminium alloy pipe connectors ] bij elkaar passen 152 producten.
DYJ28-B04 Aluminium buiskoppeling Aluminiumlegering verbinding voor buizen en verbindingssysteem
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
Profielbuis 28 mm 43 mm Aluminium legering Lean Pipe Voor Aluminium Lean Pipes System
| Naam van het product: | Aluminiumlegering Lean Pipe |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| grootte: | 28 mm |
Aluminium magere buizen Buizenconnectoren Gewrichten Flexibele elleboogbuisfittingen
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Garantie: | 1 jaar |
Warm verkopen Aluminium magere buisverbinding Alloy Multi Connector
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Garantie: | 1 jaar |
Derde generatie T-slot frame verschillende soorten buis aluminium magere buis
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 410 g/m |
Multi Joints Outer Type DYJ28-A01 Aluminiumlegering Lean Pipe Connector
| Materiaal: | 6065T6 |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandstralen |
DYJ19-A01 Buiten Rechte Connector Voor Aluminium Lean Pipe Buizen
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
DY28-07A 1.2 Algemene frame 6065-T5 aluminium magere buizen voor werkbank
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 300 g/m |
T slot frame diverse soorten buis 6063-T5 aluminium magere buizen
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
DIYA levert hoogwaardige DYJ28-A16 aluminiumlegering slanke buisconnector, derde generatie slanke buis- en verbindingsaccessoires
| Materiaal: | ADC12 |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandstroom |

