Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ aluminium alloy pipe connectors ] bij elkaar passen 167 producten.
DY Profiel Aluminium Lean Pipe Tube OD 28mm Voor Aluminiumlegerings Lean Pipe System
| Naam van het product: | Aluminiumlegering Lean Pipe |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| grootte: | 28 mm |
DY Aluminium legering Lean Pipe voor industriële
| Naam van het product: | Aluminiumlegering Lean Pipe |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| grootte: | 28 mm |
De industriële Magere Buis van het Aluminiumprofiel voor Workshop DY43-01A OD 28MM
| Naam van het product: | De Bar van de de Legeringsdraad van het basisaluminium |
|---|---|
| Toepassing: | Industriële |
| Gebruik: | De Reparatieklem van de pijp Snelle Gemakkelijke Pijp |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Naam: | DY28-06A Duplex algemene magere buizen van aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 750 g/m |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| Naam: | DY28-02B Aluminium buis met T-vormige combinatie |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 640 g/m |
Hoogwaardige aluminium verbinding voor een 28 mm magere buis
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Garantie: | 1 jaar |
De Bar/paneel Kader van de aluminiumhoek/industrieel Uitgedreven Aluminiumprofiel
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| naam: | DY28-07A Algemene aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 400G/M |
6063-T5 Aluminiumlegering Lean Pipe met gezandstraald mat oppervlak en T-vormig frame voor zware werkbank
| naam: | DY43-02A T-vormig frame Aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandsterkte, Matte |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Naam: | DY28-06A Duplex algemene magere buizen van aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 640 g/m |

