Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ aluminium alloy pipe connectors ] bij elkaar passen 152 producten.
DYJ28-A15 de buiten de Pijpschakelaar van het Typealuminium smeedde Magere Buisverbinding
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Modelnummer: | Dyj-A15 |
| Verbinding: | Schommelingen |
DYJ28-B15 de Pijpschakelaars van het zandstralenmetaal/de Verbinding van het de Pijprek van de Aluminiumlegering ADC12
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie: | Voorziening |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
DYJ28-A01 Nieuwe generatie industrieel profiel Lean Pipe Connector toegepast in werkplaats en fabriek
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
De Schakelaar/het Metaal het Schot van Pijpverbindingen van de karretje Magere Buis Lichtgewicht het Vernietigen Oppervlakte
| Type: | Schakelaar buitentype 90° |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
33g TW Magere de Montage Dwarsverbinding van de Aluminiumpijp
| Type: | DWARSschakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Parallelle verbinding B DYJ28-A12 legering Lean Pipe Connector Sandblasting 6065 T6 Lean Tube Joints
| Naam van het product: | Parallelle verbinding B DYJ28-A12 Legasie Lean Pipe Connector Sandblasting 6065T6 Lean Tube Joints |
|---|---|
| Materiaal: | 6065T6 |
| Kleur: | zilver |
T - De Legeringswalsdraad van het groefaluminium/Workshop Antistatische Pijp DY43-02A 6063
| Naam van het product: | Van de t-groef de staaf aluminiumlegering |
|---|---|
| Lengte: | 4m |
| Enig Productgewicht: | 1000g/m |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| naam: | DY28-02A T-vormige aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 650 g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| naam: | DY28-07A Algemene aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 300 g/m |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| naam: | DY28-03A Versterking van aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 580 g/m |

