Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ aluminium alloy pipe connectors ] bij elkaar passen 167 producten.
DYJ19-A15 Metalen Buisfittingen Tweeweg Ronde 90 Graden Elleboog Connector Aluminium Pijpverbinding Pijpconnector
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
Nieuwe generatie industriële aansluiting voor aluminiumprofiel Lean Pipe/Tube
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
Aluminiumpijpverbinding Slijmpijp parallel 19 mm Connector Rack System Industrial Connector Accessories
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Verbinding: | vrouwelijk en man |
6063-T5 Materiaal Aluminium Lean Pipe met zandgeblazen mat oppervlak en 4 m lengte voor industriële toepassingen
| Naam: | Algemene aluminium pijp |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
DY28-06A Algemene raam dubbele aluminium magere buizen
| Naam: | dubbel algemeen frame |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 875 g/m |
DY19-01A Algemeen frame aluminium structurele buis Aluminium Lean Pipes voor werkbank
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
Aluminium legering ronde flexibele buizen Aluminium schrombuis voor werkbank
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
6063 van de Uitdrijvings het Zilveren Hulpmiddelen van het groefaluminium van de de Oppervlaktereeks Materiaal van het de Bui Vierkante Gewicht
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Fabriek Directe Verkoop DYJ28-A15 Aluminiumlegering Slanke Pijpverbinding 90° Buitenconnector
| Materiaal: | ADC12 |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandstroom |

