Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ aluminum alloy karakuri pipe ] bij elkaar passen 47 producten.
DY28-07A Aluminium Lean Pipe 6063-T5 Materiaal met gezandstraald mat oppervlak en 4m lengte voor Lean Solutions
| Naam: | DY28-07A Algemene aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
Multi Joints Outer Type DYJ28-A01 Aluminiumlegering Lean Pipe Connector
| Materiaal: | 6065T6 |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandstralen |
Aluminium legering ronde flexibele buizen Aluminium schrombuis voor werkbank
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
DY28-06A Algemene raam dubbele aluminium magere buizen
| Naam: | dubbel algemeen frame |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 875 g/m |
DYJ28-A01 Buitenste rechte schommelbuis verbindingsstuk Aluminiumlegering
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Parallelle verbinding B DYJ28-A12 legering Lean Pipe Connector Sandblasting 6065 T6 Lean Tube Joints
| Naam van het product: | Parallelle verbinding B DYJ28-A12 Legasie Lean Pipe Connector Sandblasting 6065T6 Lean Tube Joints |
|---|---|
| Materiaal: | 6065T6 |
| Kleur: | zilver |
6063-T5 Materiaal Aluminium Lean Pipe met zandgeblazen mat oppervlak en 4 m lengte voor industriële toepassingen
| Naam: | Algemene aluminium pijp |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
Kwaliteit gecertificeerde bevestigingsstuk Karakuri Pipe Rack OD28 Aluminium Tube Profile Connector
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Garantie: | 1 jaar |
Dubbelzijdige aluminium buis DY28-05A 6063 industriële legering Lean Tube voor Karakuri Systeem
| Naam: | Dubbelzijdige aluminium buis DY28-05A |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
Versterkende aluminiumbuis legering Lean tubes DY28-03A voor hoog draagbare werkbank
| Naam: | Versterking van aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |

