Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ aluminum alloy karakuri pipe ] bij elkaar passen 47 producten.
DY Aluminium legering Lean Pipe voor industriële
| Naam van het product: | Aluminiumlegering Lean Pipe |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| grootte: | 28 mm |
DY Profiel Aluminium Lean Pipe Tube OD 28mm Voor Aluminiumlegerings Lean Pipe System
| Naam van het product: | Aluminiumlegering Lean Pipe |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| grootte: | 28 mm |
6063-T5 Aluminiumlegering Lean Pipe met gezandstraald mat oppervlak en T-vormig frame voor zware werkbank
| naam: | DY43-02A T-vormig frame Aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandsterkte, Matte |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| naam: | DY28-02A T-vormige aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 650 g/m |
6063-T5 Aluminium legering Lean Pipe met sandblasted matte oppervlak en 4m lengte voor Karakuri Kaizen opslag rack
| Naam: | Geïntegreerde kaartsleuf walsdraad |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
19 mm dunne aluminium legering Lean Pipe DY19-01A Karakuri Aluminium Lean Tube Kaizen Rack
| naam: | DY19-01A Algemeen frame |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandsterkte, Matte |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Naam: | DY28-06A Duplex algemene magere buizen van aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 750 g/m |
Kwaliteit gecertificeerd bevestigingsapparaat Karakuri Pipe Rack D28 Aluminium Tube Joint
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Garantie: | 1 jaar |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| naam: | DY28-07A Algemene aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 300 g/m |
DY28-02A T-vormige aluminiumpijp legering Lean Pipe 6063 Materiaal voor het positioneren en monteren van bodemrollers
| Naam: | DY28-02A T-vormig frame Aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |

