Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ aluminum alloy karakuri pipe ] bij elkaar passen 47 producten.
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| naam: | DY28-03A Versterking van aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 580 g/m |
Aluminium Lean Pipe Karakuri Kaizen Opslagrek DY28-06A Duplex Algemeen Aluminium
| Naam: | Aluminium blokkeerrand |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
6063-T5 Aluminium Lean Pipe met gezandstraald mat oppervlak en 4m lengte voor industriële toepassingen
| Naam: | Aluminium pijp met T-vorm |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
6063-T5 Aluminium blokkeerrand met zandgeblazen mat oppervlak en 4 m lengte voor Lean Pipe Systems
| Naam: | Aluminium blokkeerrand |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
90° dwarsgewricht DYJ28-A06 Adc12 Lean Pipe Connector Sandblasting Lean Tube Joints
| Product name: | 90° Cross Joint Aluminium alloy lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Roller Waveform Bar Aluminium Lean Pipe Karakuri Kaizen opslagrek
| Naam: | Rolgolfvormbalk |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
Aluminium Lean Pipe Karakuri Kaizen Roller Ronde Staaf
| Naam: | Ronde rolstang |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | zandstralen, mat |
43mm 6063-T5 Aluminium Lean Pipe met gezandstraald mat oppervlak en 4m lengte voor industriële toepassingen
| naam: | DY43-01A Algemeen frame |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandsterkte, Matte |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Naam: | DY28-06A Duplex algemene magere buizen van aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 640 g/m |

