Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ aluminum alloy karakuri pipe ] bij elkaar passen 47 producten.
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Naam: | DY28-04A Enkelzijdige aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 590 g/m² |
Sterke structuur Aluminium Lean Pipe Profiel Voor Rack En Karakuri System
| Plaats van herkomst: | zhejiang China |
|---|---|
| Levertijd: | 12-15 DAGEN |
| Vorm: | Rond |
DY19-01A Algemeen frame aluminium structurele buis Aluminium Lean Pipes voor werkbank
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
T slot frame diverse soorten buis 6063-T5 aluminium magere buizen
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Derde generatie T-slot frame verschillende soorten buis aluminium magere buis
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 410 g/m |
DY28-07A 1.2 Algemene frame 6065-T5 aluminium magere buizen voor werkbank
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 300 g/m |

