Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ industrial pipe racking system shelf ] bij elkaar passen 78 producten.
1.7mm Dikte 4000mm Lengte het Anodiseren Aluminium om Pijp
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Het anodiseren |
Van de het Kaderrol van de aluminiumlegering het Spoorsysteem met Plastic Rolwiel
| Merknaam: | DIYA |
|---|---|
| Naam van het product: | Het in het groot spoor van de het kaderrol van de aluminiumlegering met plastic rolwiel |
| Wielkleur: | zwarte wit en geel |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| naam: | DY28-03A Versterking van aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 580 g/m |
HJ-5 Magere pijpfitting Transformatie Logistiek Elleboogplank Magere pijpconnector Metaalmateriaal Plankverbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Garantie: | 1 jaar |
Kleurrijke PE-gecoate Lean Pipe / Lean Tubes
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industrie/werkbank/trolley/stroomrek |
Slank buis PE-gecoat buis voor zwaar werk rek werkbank handtrolley monteren buis met verbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
Fabriek Speciaal afmeting 28mm PE coating Coated Lean Pipe Goblin Pipe Lean Kaizen Pipe
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
28mm PE Abs Met een laag bedekte Magere Buis voor Reksysteem
| Lengte: | 4000mm |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Magere Pijp |
| Materiaal: | PE/ABS met een laag bedekte staal magere pijp |
H2808 Diameter 28 mm kleurrijk PE gecoat kaizen staal maer buis voor flexibele montage werktafel
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
28 mm PE bedekte magere buis met plastic laag goedkope prijs ABS bedekte magere buis
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |

