Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ industrial pipe racking system shelf ] bij elkaar passen 78 producten.
Verpakkingsruimte Schuifplank Rack Stroomrail Plastic Wheels Roller Track Transportband Ladingcapaciteit 50kg
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2023 |
| conditie: | Nieuw |
28 mm Lean Tube Fitting Shelf Pipe Rack Joint Switching Free 90 Degree
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Zeshoek |
| Plaats van herkomst: | NINGBO, CHINA |
Plastic de Rolspoor Aangepaste Lengte van de het werklijst Anticorrosief voor Decoratie
| Rolspoor: | voor het glijdende systeem van de spoorrol |
|---|---|
| Materiaal: | metaalspoor en Pu-rol |
| Maat: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
De kleurrijke Plastiek Met een laag bedekte Lichtgewicht Ronde Vorm van de Staalbuis voor Magere Pakhuisplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De dikke van de Buiscorrossion van het Muurplastiek Met een laag bedekte Staal Grootte van de de Weerstandsdouane
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Antistatische de Schakelaarkoude Gelaste ISO9001 Certificatie van de Metaal Magere Buis
| De Verbindingen van de metaalpijp: | verbindingen en schakelaars antistatische antiroest |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| processie: | Gelaste koude |
Anodiserend Magere Buis 4000mm Lengte 1.7mm van het Aluminiumprofiel Dikte
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Lengte: | 4000mm |
Geoxydeerde Gezandstraalde Magere Buis 28mm Diameter 1.7mm van het Aluminiumprofiel Dikte
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Lengte: | 4000mm |
Magere het Werkbank van het Pijpenaluminium Antistatisch voor Industriële Workshop
| naam: | Het werklijst en materiaal van het aluminiumprofiel |
|---|---|
| Functie: | test en assemblagelijst |
| Materiaal: | aluminiumprofiel en magere pijp |
ronde magere buis
| Sectie vorm: | Ronde |
|---|---|
| Sollicitatie: | werkbank/trolley/stroomrek |
| Techniek: | naadloos lassen |

