Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ industrial pipe racking system shelf ] bij elkaar passen 79 producten.
ronde magere buis
| Sectie vorm: | Ronde |
|---|---|
| Sollicitatie: | werkbank/trolley/stroomrek |
| Techniek: | naadloos lassen |
ABS 28mm Flexibele Magere Met een laag bedekte Buis voor Assemblageplanken
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Van de het Kaderrol van de aluminiumlegering het Spoorhardware met Plastic Rolwiel 4 Meter
| Merknaam: | DIYA |
|---|---|
| Naam van het product: | Het in het groot spoor van de het kaderrol van de aluminiumlegering met plastic rolwiel |
| Wielkleur: | zwarte wit en geel |
Hoogwaardige 28 mm roestvrijstalen slordige buis voor werkbank en slordige buis voor werktafel
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
De Magere die Buis van het Weledstaal met PE Deklaagesd Zwarte Kleur wordt koudgewalst
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
ISO9001 de kleurrijke Magere Strook van het Buisq195 Koudgewalste Staal met PE Deklaag
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Deeltjes voor zware roltracks voor goederen
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2025 |
| Voorwaarde: | Nieuw |
De witte Rol van de Kleurenschuifdeur rijdt het Gegalvaniseerde Materiaal van het Staalkader
| Rolkleur: | Wit |
|---|---|
| naam: | rolspoor |
| metaal van kader: | Staal |
Om 2.0mm Koudgetrokken Diktepe Met een laag bedekte Magere Buis
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Europees Standaardaluminiumprofiel 4040 8020 3030 2040 V-het Profiel van het Groefaluminium
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |

