Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ industrial pipe racking system shelf ] bij elkaar passen 78 producten.
Modulair systeem Industrieel Lean Pipe Racking Systeem Plank
| Product name: | Industrial Lean Pipe Racking System |
|---|---|
| Material: | roller track+lean pipe+joints+foot |
| Size: | Customized |
Wit Industrieel Pijprek, de Opslagsystemen van de Workshoppijp met Magere Pijp
| kleur: | witte |
|---|---|
| Diameter van: | 28mm |
| Materiaal: | magere pijp, rolspoor |
Zand die de Magere Schakelaar van de Aluminiumpijp voor het Reksysteem van de Assemblagepijp vernietigen
| Type: | Multischakelaar buitentype |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
PE het Met een laag bedekte FIFO-de Rol van de de Pijp Op zwaar werk berekende Pallet van de Opslagplank Gele Magere Rekken
| kleur: | geel |
|---|---|
| Diameter van: | 28mm |
| Materiaal: | magere pijp, rolspoor |
Op maat gemaakte ESD ABS bedekte buizen Plastic bedekte stalen Lean Pipe / Tube voor Rack System
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
Modulair pijpsysteem OD 28mm PE-gecoat OEM-ontwerp Lean Pipe rack systeem
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
Het plastiek bedekte de Magere Aanpassing van het Pijp Gezamenlijke Rek voor Industrieel met een laag
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Merknaam: | Diya |
| Model Number: | customersize |
De Pijpschakelaars van het zandstralenmetaal/de Verbinding van het de Pijprek van de Aluminiumlegering ADC12
| Type: | Vrije Schakelaar Binnentype 180° |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
HJ-4 mager pijpklem elleboogkruis smeedbaar metaal mager pijpfittingen materiaal plankverbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Verbinding: | Sluit. |
Industrieel ABS van het de Stroomspoor van het Rolspoor Plastic van de het Pakhuisplank van WheelsFor het Reksysteem
| Modelnummer: | Dy-4433 |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Type: | Standaard Stevige Wielen |

