Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ industrial structure lean pipe tubes ] bij elkaar passen 73 producten.
DYJ28-A18 Industriële Aluminium Structurele Slanke Pijpfittingen Connector Systeem Voor Plank
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
Industriële PE bedekte Magere Pijp met een laag koudwalste 0,8 - 2.0mm Dikte ISO9001
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| techniek: | koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
Modulair pijpsysteem OD 28mm PE-gecoat OEM-ontwerp Lean Pipe rack systeem
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
De ronde de Hete Smelting Magere Pijp met een laag bedekte walste 28mm voor Workshopassemblage koud
| Sectievorm: | Ronde |
|---|---|
| Toepassing: | Structuur Pipe |
| Techniek: | koudgewalst |
ABS 28mm Flexibele Magere Met een laag bedekte Buis voor Assemblageplanken
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
HJ-4 Sterke Structuur Metalen Buisverbindingen Voor 28mm Lean Pipe
| Productnaam: | Lichte buisverbinding/metalen verbindingen |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
Glanzende Koudgewalste Oppervlakte Magere Buis de Robuuste Lange Levensduur van de Staalbuis
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |
De Trekker van de Buisschakelaars van het recyclingsmetaal, 6 de Fase Gegalvaniseerde Schakelaar van de Hoekpijp
| kleur: | helder met een laag bedekt chroom of gegalvaniseerd |
|---|---|
| Stijl: | fase 2,3,4,5,6 |
| Materiaal: | ijzer en metaal |
ANSI verchroomde Magere Buisschakelaar het Stempelen Metaalverbindingen
| Productnaam: | verchroomde magere pijpschakelaar |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Chromeplate |
| Materiaal: | Staal |
Kleurrijke Magere Buispe Met een laag bedekte Diameter 28mm Bar voor Vermelde Industrie ISO 9001
| Naam van het product: | Magere pijp |
|---|---|
| Materiaal: | STAAL Q195 |
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |

