Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ industrial structure lean pipe tubes ] bij elkaar passen 73 producten.
SUS-het Profielod 28mm van de Aluminium de Magere Buis DY28-05A Industriële Ronde Oppervlakte van de Gruisontploffing
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Oppervlakte: | gruisontploffing |
De geanodiseerde Gezandstraalde Geneigde Pijp 530g van de Aluminiumlegering - 1200g-Gewichts Gemakkelijk Ontwerp
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| techniek: | koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
De Pijp van FIFO de Magere het Rekken Certificatie van de Systeem Antiroest Kleurrijke Pijp ISO9001
| kleur: | kleurrijke pijp |
|---|---|
| DIY: | voor tuinpijp en voor decoratie |
| Diameter 28mm: | dikke muurpijpen |
Rond Polyethyleen Met een laag bedekt Roestvrij staal 4m van de Staalpijp de Pijp van de Lengtestructuur
| Sectievorm: | Ronde |
|---|---|
| Buitendiameter: | 27,8 mm |
| Toepassing: | Structuur Pipe |
28 Mm om Magere de Buis Zilveren Kleur van het Vormmetaal voor Industrie 4M /6M-Lengte
| kleur: | Metaalkleur |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal sus201/304 |
| Diameter van: | 28mm |
Slijmbuisverbinding voor kruisvormige structuur van een 28 mm-buisrek
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
Q195 OD 28mm van de Staal Magere Buis PE/ABS Met een laag bedekte Kleurrijke Koudgewalst voor Industrie
| Materiaal: | STAAL Q195 |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
| techniek: | koudgewalst |
201 Industriële het Materiaalmaterialen van de roestvrij staal Magere Buis voor ESD Werkbank
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
OD28mm Diameter om de Verbindingen van de Metaalbuis/de Verchroomde Geplateerde Verbindingen van de Metaalpijp
| Naam van het product: | verchroomde magere pijpschakelaar |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | chromeplate |
| Materiaal: | Staal |
28mm Diameters Koudgewalste Magere Buis voor Logistisch het Rekken Systeem
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| Oppervlakte: | PE met een laag bedekt plastiek |

