Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ industrial structure lean pipe tubes ] bij elkaar passen 73 producten.
Superdikke 2,0 mm industriële buizen Lean Pipe Tubes voor zware product hoofdstructuur
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Sollicitatie: | Industrie |
Lichtgrijze industriële buizen Lean-buisbuizen voor Lean-product Hoofdstructuur Werkbank
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Sollicitatie: | Industrie |
Fabrieksverkoop Hoge Kwaliteit 1.5MM Dikte Lean Pipe Buizen voor Zware Product Hoofdstructuur
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Sollicitatie: | Industrie |
DYJ28-A01 Buitenste rechte schommelbuis verbindingsstuk Aluminiumlegering
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Kunststof OD28mm Lean Pipe Splitter met Sterke Hardheid, Slagvastheid en Slijtvastheid voor Lean Tube Trolley en Frame
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Merknaam: | Diya |
| Productnaam: | magere pijpsplitter |
DY11 industriële OD 28mm de Cilindrische Magere pijp /Tube van het Profielaluminium voor Workshop
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 1.7mm |
ABS Mager van de de Deklaagbuis van de Pijpassemblage Mager de Buissysteem
| Sectievorm: | Ronde |
|---|---|
| toepassing: | Structuurpijp |
| Techniek: | Koudgewalst |
DY19-01A Algemeen frame aluminium structurele buis Aluminium Lean Pipes voor werkbank
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
HJ-13 Klemverbinding voor Modulaire Structuur Gecoate Pijpfitting Metalen Connector voor 28mm Lean Pipe Rack Systeem
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| hoofdcode: | Zeshoek |
T slot frame diverse soorten buis 6063-T5 aluminium magere buizen
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |

