Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ industrial structure lean pipe tubes ] bij elkaar passen 73 producten.
Metalen buisverbindingen Structurele buisverbinding voor Lean Tube
| Gewicht (kg): | 0.1 |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie: | Voorziening |
| Verslag van de test van de machine: | Voorziening |
Sterke hardheid slagvastheid slijtvastheid Lean Tube Splitter Pipe Connector for Industrial Applications
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Merknaam: | Diya |
| Productnaam: | magere pijpsplitter |
Sterke hardheid slag- en slijtagebestendige plastic buisstop voor slordige buisdoek
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Merknaam: | Diya |
| Productnaam: | magere pijpsplitter |
2.0mm Diktediameter 28mm Magere Buis voor Flexibele Assemblage Worktable
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Om 2.0mm Koudgetrokken Diktepe Met een laag bedekte Magere Buis
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
ESD van de workshop de Magere Pijp Weerstand van de de Oppervlakteslijtage van de het Werklijst Schone Vriendschappelijke Eco -
| Materiaal: | mager pijp of aluminiumprofiel |
|---|---|
| Grootte en Stijl: | Klanteneisen |
| Functie: | het werklijst of werkbank |
De kleurrijke Plastiek Met een laag bedekte Lichtgewicht Ronde Vorm van de Staalbuis voor Magere Pakhuisplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De dikke van de Buiscorrossion van het Muurplastiek Met een laag bedekte Staal Grootte van de de Weerstandsdouane
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Het plastiek bedekte Magere Roestvrij staalpijp Anticorrossion 28mm met een laag
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| diameter: | 28mm |
Rode Kleurenplastiek Met een laag bedekte Pijp Anticorrossion 28mm Diameter Lange Levensduur
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |

