Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ metal tube lean pipe ] bij elkaar passen 185 producten.
PE/ABS gecoate metalen buis met aansluiting voor fabrieksplaatsen
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
HJ-5 Magere pijpfitting Transformatie Logistiek Elleboogplank Magere pijpconnector Metaalmateriaal Plankverbinding
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Garantie: | 1 jaar |
Lean Pipe PE / ABS bedekte metalen buis voor pijpleven System Rack System Werkbank Verzamelen Hand Trolley Verzamelen met behulp
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
Metalen armaturen voor pijpleiningen Lean Tube Lean Pipes
| Materiaal: | legering |
|---|---|
| Type: | HJ-5 |
| Merknaam: | DIYA |
Goedkwaliteit zwart dubbel metaal verbinding voor Lean Pipe Workbench
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Garantie: | 1 jaar |
HJ-18 Flexible Connector Coated Metal Resale Lean Pipe Joint Pipe Fittings
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| Hoofdcode: | Zeshoek |
Hj-2 Magere de Pijpverbinding van het ijzermetaal voor Reksysteem 28mm
| Materiaal: | Ijzermetaal |
|---|---|
| Grootte: | voor magere pijpdiameter 28mm |
| Kleur: | zwarte of klantenbehoefte |
HJ-4 Sterke Structuur Metalen Buisverbindingen Voor 28mm Lean Pipe
| Productnaam: | Lichte buisverbinding/metalen verbindingen |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
HJ-1 Zwart Elektroplating Zilver Chroom Plating Slanke Pijp Verbindingsstuk Connector Fitting
| Productnaam: | Lichte buisverbinding/metalen verbindingen |
|---|---|
| Materiaal: | SPHC |
| Dikte: | 2.3mm |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| naam: | DY28-07A Algemene aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 400G/M |

