Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ pe coated lean tube ] bij elkaar passen 147 producten.
Kleurrijke PE bedekte Lean Pipe Wit 28mm Lean Tube
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
Aangepaste Industriële PE bedekte Magere Buis Antistatische Werkbank voor Fabriek met een laag
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | Pas Grootte aan |
| Gewicht: | 50kg |
Koudgewalste PE bedekte Magere Buis met een laag 0,8 - 2.0mm het Materiaal van het Dikteq195 Staal
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| techniek: | koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
Kleurrijke PE bedekte Magere Buis OD 28mm Q195 koudwalst met een laag Stee-Pijp 0,8 - 2.0mm Dikte
| Materiaal: | STAAL Q195 |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
| techniek: | koudgewalst |
28 mm Lean Pipe Steel Lean Tube voor werkbank PE / ABS bedekte buis
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
DIYA Verzamelen Lean Tube ABS / PE bedekt voor zware taak Rack Werkbank Trolley Cart
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
Naadloze 28 mm Lean Tube met PE / ABS coated
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industrie |
28 mm PE bedekte magere buis met plastic laag goedkope prijs ABS bedekte magere buis
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Modelnummer: | Diya |
Modulair pijpsysteem OD 28mm PE-gecoat OEM-ontwerp Lean Pipe rack systeem
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |

