Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ pe coated lean tube ] bij elkaar passen 144 producten.
Flexibele de Buis Magere Pijp 28mm van anticorrossion het Materiaal van Dia spcc-HR+PE
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Hoogwaardige zwarte lijnpijp Anti-statische lijnpijp
| materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
Rond Met een laag bedekte Staalpijp, Polyethyleen Met een laag bedekte Staalpijp Aangepaste Grootte
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Kleurrijke Pe Met een laag bedekte Staalpijp, Plastiek Met een laag bedekte Staalpijp voor Workshop
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Ronde Polyethyleen Met een laag bedekte Staalpijp, Antistatische Pijp 0,8 - 2.0mm Dikte
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
ABS 28mm Flexibele Magere Met een laag bedekte Buis voor Assemblageplanken
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Magere Buis Koudgewalste die het Roestvrije staalpe van de totalisatorkar voor Logistisch met een laag wordt bedekt
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Anti-roest PE/ABS gecoate leunbuis / anti-statische leunbuis voor stroomrack
| Standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | staal en ijzer |
| Oppervlakte: | met een laag van PE-plastic |
Q195 Gegalvaniseerde Staalabs Met een laag bedekte Magere Pijp Kleurrijk voor Pijpsysteem
| Materiaal: | Q195 gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt ABS |
| techniek: | koudgewalst |
Antiroestplastiek Met een laag bedekte Stabiele Structuur 2.0mm van de Staalbuis Dikte
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |

