Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ pe coated lean tube ] bij elkaar passen 144 producten.
Om 2.0mm Koudgetrokken Diktepe Met een laag bedekte Magere Buis
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
Beige Kleurrijke Lean Pipe 28mm PE Coated Lean Tube
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
Kleurrijke PE-gecoate Lean Pipe / Lean Tubes
| Materiaal: | Q235 |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industrie/werkbank/trolley/stroomrek |
DY2810 ABS / PE gecoate Lean Pipe Assemble Tube voor werkbank trolley cart
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
28mm PE Abs Met een laag bedekte Magere Buis voor Reksysteem
| Lengte: | 4000mm |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Magere Pijp |
| Materiaal: | PE/ABS met een laag bedekte staal magere pijp |
Koudgewalste stalen schroefbuis met een PE- / ABS-coated tube
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
Polyethyleen PE-gecoate magere buizen van kunststof
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
Kleurrijke PE bedekte Lean Pipe Wit 28mm Lean Tube
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
Aangepaste Industriële PE bedekte Magere Buis Antistatische Werkbank voor Fabriek met een laag
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | Pas Grootte aan |
| Gewicht: | 50kg |

