Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ pe coated lean tube ] bij elkaar passen 144 producten.
4 Meter Lean Pipe Tube met PE / ABS coating
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
PE bedekte kleurrijke Lean Pipe Ivory 28mm Lean Tube
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
Zwarte Lean Pipe 28 mm PE-gecoate ESD Lean Tube
| materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
Ronde 28 mm PE-gecoate stalen slordige buis voor flexibele werktafel
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
HJ-12 gegalvaniseerd verstelbare hoek metalen buisverbinding voor PE-gecoat buisrek systeem van 28OD-pijp
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| Vorm: | Gelijkwaardig |
| hoofdcode: | Zeshoek |
2.0mm Diktediameter 28mm Magere Buis voor Flexibele Assemblage Worktable
| Dikte: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Buitendiameter: | 28mm |
PE/ABS gecoate metalen buis met aansluiting voor fabrieksplaatsen
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
De koudgewalste Lengte van de de Oppervlaktedouane van de Staal Magere Buis Antistatische Glanzende
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
Structurele ESD Buis Stabiele Structuur, Slijtage die - tegen Koudgewalste Staalbuis verzetten zich
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Kleurrijke Magere Buispe Met een laag bedekte Diameter 28mm Bar voor Vermelde Industrie ISO 9001
| Naam van het product: | Magere pijp |
|---|---|
| Materiaal: | STAAL Q195 |
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |

