Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ pe coated lean tube ] bij elkaar passen 144 producten.
Glanzende Koudgewalste Oppervlakte Magere Buis Robuuste het Ontwerp Lange Levensduur van de Staalbuis
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | PE met een laag bedekt plastiek |
De antistatische Plastiek Met een laag bedekte van de de Rondevorm van de Staalbuis Stabiele Structuur voor Lopende band
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
Geen van de de Pijp Flexibele Structuur van het Verontreinigingsplastiek Met een laag bedekte Staal Glanzende Oppervlakte
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
PE Met een laag bedekte Douane Magere Buis 28mm Diameter 2.0mm de Pijp van het Diktespcc Staal
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | PE met een laag bedekt plastiek |
Ronde H2810 PE-gecoate kleurrijke stalen schrombuis / schrombuizen met een aangepaste lengte van 4 M
| Materiaal: | Staal+PE/ABS+warmsmeltlijm |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
ISO9001 de kleurrijke Magere Strook van het Buisq195 Koudgewalste Staal met PE Deklaag
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
De blauwe/Witte Buis Mooie Apparence van het Kleurenplastiek Met een laag bedekte Staal voor Opslagplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
OD 28mm Plastiek Met een laag bedekte Magere Pijp om Vorm voor de Beige Kleur van het Pijprek
| Ranggroep: | Q195-Q345 |
|---|---|
| Dikte: | 0.8 - 2,0 mm |
| Sectievorm: | Ronde |
PE bedekte Kleurrijke Magere Buis Antiroest 2.0mm Dikte voor Totalisatorkar met een laag
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |
De Magere die Buis van het Weledstaal met PE Deklaagesd Zwarte Kleur wordt koudgewalst
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal en Ijzer |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |

