Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ pipe aluminium lean pipes ] bij elkaar passen 244 producten.
T - De Legeringswalsdraad van het groefaluminium/Workshop Antistatische Pijp DY43-02A 6063
| Naam van het product: | Van de t-groef de staaf aluminiumlegering |
|---|---|
| Lengte: | 4m |
| Enig Productgewicht: | 1000g/m |
De Magere Buis van het zandstralenaluminium voor Industriële Lopende bandwerkbank
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | zand het vernietigen |
De cilindrische Profielesd Oppervlakte van de het Gruisontploffing van het Buisaluminium Materiële voor Workshop
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| oppervlak: | gruisontploffing |
73g Verbinding van de de Pijpschakelaar van het precisie de Magere Aluminium voor Pijpsysteem
| Type: | Parallelle Houder |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
De buiten van de de Pijpschakelaar van het Typealuminium Multischakelaar dyj-A01
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
| Techniek: | Gesmeed gieten, |
28 43mm de Legerings Magere Buis van het Diameteraluminium het Anodiseren Oppervlaktebehandeling 750G/M
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 2.3MM |
| Lengte: | 4000mm |
De antistatische Magere Capaciteit van de de Vorm1000kg Lading van de Buisronde voor Magere Pakhuisplanken
| kleur: | kleurrijk zoals wit, ivoor, blauwe zwarte. |
|---|---|
| DIY: | Voor structuurpijp, Tuinpijp en voor Decoratie |
| Diameter van: | 28mm |
De industriële Magere Buis van het Aluminiumprofiel voor Workshop DY43-01A OD 28MM
| Naam van het product: | De Bar van de de Legeringsdraad van het basisaluminium |
|---|---|
| Toepassing: | Industriële |
| Gebruik: | De Reparatieklem van de pijp Snelle Gemakkelijke Pijp |
De Schakelaar/het Metaal het Schot van Pijpverbindingen van de karretje Magere Buis Lichtgewicht het Vernietigen Oppervlakte
| Type: | Schakelaar buitentype 90° |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Slijtage die - de Basis tegen Kleur van de Metaalpijp Helder voor de Magere Planken van het Pijppakhuis verzet zich
| Diameter van: | 28mm |
|---|---|
| Materiaal: | staal en metaal |
| oppervlak: | met een laag bedekt plastiek |

