Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ pipe aluminium lean pipes ] bij elkaar passen 244 producten.
Fabriek Directe Verkoop DYJ28-A15 Aluminiumlegering Slanke Pijpverbinding 90° Buitenconnector
| Materiaal: | ADC12 |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandstroom |
Multi Joints Outer Type DYJ28-A01 Aluminiumlegering Lean Pipe Connector
| Materiaal: | 6065T6 |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandstralen |
28 mm Ronde / Vierkant Lean Tube Aluminium Alloy Lean Pipe Joint Geautomatiseerd Assemblage Systeem
| Afdelingsvorm: | Rond |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | het verchromen |
| Tolerantie: | ± 1% |
Cilindrische de Legeringsbuis OD die 43mm/Pakhuis van het Profielaluminium Magere Pijp opschorten
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| oppervlak: | Zandstralen |
| Toepassing: | het rekken systeem voor opslag |
Geoxydeerde Gezandstraalde Magere Buis 28mm Diameter 1.7mm van het Aluminiumprofiel Dikte
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Lengte: | 4000mm |
Anodiserend de Magere Ronde Bar van Pijpthinckness 2.3mm/Aluminium voor het Assembleren van Werkbank
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Dikte: | 2.3mm |
| Lengte: | 4000mm |
DYJ28-B01D Meervoudige verbindingen van buisbindingen van het type binnenspinnend buisverbindingen van het type binnenspinnend buisverbindingen van het type metalen buisbindingen voor zandblaaswerk
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
DYJ28-B01 Uitbreiding van de gezamenlijke nieuwe generatie industriële profiel Lean Pipe Connector
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
DYJ28-A01 Nieuwe generatie industrieel profiel Lean Pipe Connector toegepast in werkplaats en fabriek
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |
90° dwarsgewricht DYJ28-A06 Adc12 Lean Pipe Connector Sandblasting Lean Tube Joints
| Product name: | 90° Cross Joint Aluminium alloy lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |

