Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ pipe aluminium lean pipes ] bij elkaar passen 244 producten.
Parallelle verbinding B DYJ28-A12 legering Lean Pipe Connector Sandblasting 6065 T6 Lean Tube Joints
| Naam van het product: | Parallelle verbinding B DYJ28-A12 Legasie Lean Pipe Connector Sandblasting 6065T6 Lean Tube Joints |
|---|---|
| Materiaal: | 6065T6 |
| Kleur: | zilver |
Nieuwe generatie industriële aansluiting voor aluminiumprofiel Lean Pipe/Tube
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
OD 19mm Anodiserend aluminium Lean Tube Pipe voor Lean Racking System Productielijn Karakuri
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
DYJ28-C04 Aluminium Alloy Lean Pipe Connector Outer Type 180 Degree
| Techniek: | Gieten |
|---|---|
| hoofdcode: | Ronde |
| Garantie: | 1 jaar |
Anodiserende OD19mm Aluminiumpijp voor het monteren van een pijpleger
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Verbinding: | Wijfje en Mannetje |
Magere het Werkbank van het Pijpenaluminium Antistatisch voor Industriële Workshop
| naam: | Het werklijst en materiaal van het aluminiumprofiel |
|---|---|
| Functie: | test en assemblagelijst |
| Materiaal: | aluminiumprofiel en magere pijp |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| naam: | DY28-02A T-vormige aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 650 g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| naam: | DY28-07A Algemene aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 300 g/m |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| naam: | DY28-03A Versterking van aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 580 g/m |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| naam: | DY28-07A Algemene aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 400G/M |

