Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ pipe aluminium lean pipes ] bij elkaar passen 244 producten.
De assemblage bedekte Magere het Profielwerkbank van het Pijpaluminium voor Workshop met een laag
| Productnaam: | Het werklijst en materiaal van het aluminiumprofiel |
|---|---|
| Functie: | Test en assemblagelijst |
| Materiaal: | Aluminiumprofiel |
DY28-07A 1.2 Algemene frame 6065-T5 aluminium magere buizen voor werkbank
| Naam: | T-slotframe |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/W: | 300 g/m |
Industrialisatiet Type de Magere Pijp van de Aluminiumlegering
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | zand het vernietigen |
DY28-05A de industriële Cilindrische Magere Pijp van het Profielaluminium/Buis OD 28mm voor Workshop
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Video-uitgaande inspectie: | Voorziening |
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2020 |
2024 Hot Sale Lean Pipe Flexible Pipe Aluminium Pipe met goede prijs
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Peoductnaam: | Magere pijp |
| Toepassing: | Industriële sector |
28mm Samengestelde Structurele Aluminium Magere Pijp voor Pijpsysteem
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Afdelingsvorm: | Rond |
| Dikte: | 0.8 - 2 mm |
DY28-05A OD 28mm Anodiserende Aluminium Lean Tube Pipe voor Productielijn Racking System
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Merknaam: | DIYA |
| Modelnummer: | DY28-05A |
Hoogwaardige aluminium slordige buis flexibele buis metalen buis voor fabriek werkbank
| Packaging Details: | 10pcs are bundled together in one piece with woven bag, and the two ends are wrapped with film protection. |
|---|---|
| Delivery Time: | 12-18 work days |
| : |
Profielbuis 28 mm 43 mm Aluminium legering Lean Pipe Voor Aluminium Lean Pipes System
| Naam van het product: | Aluminiumlegering Lean Pipe |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| grootte: | 28 mm |
Industrie Aluminiumbuisverbinding Aluminiumlegeringsverbinding Leanbuis
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | ronde |
| Garantie: | 1 jaar |

