Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ pipe aluminium lean pipes ] bij elkaar passen 244 producten.
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Naam: | DY28-06A Duplex algemene magere buizen van aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 640 g/m |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Naam: | DY28-04A Enkelzijdige aluminium buis |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 590 g/m² |
SUS-het Profielod 28mm van de Aluminium de Magere Buis DY28-05A Industriële Ronde Oppervlakte van de Gruisontploffing
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Oppervlakte: | gruisontploffing |
4m de Magere Legering van het de Doosaluminium van de Pijpindustrialisatie Unilaterale Materiële
| Type: | Parallelle Schakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| De oppervlakte eindigt: | zand het vernietigen |
Het Aluminium van het industrialisatiepakhuis T4 om Pijp 28mm
| Productnaam: | Nieuwe de Legerings Magere Pijp van het Industrialisatiealuminium |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | oxydatie |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
33g TW Magere de Montage Dwarsverbinding van de Aluminiumpijp
| Type: | DWARSschakelaar |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| De oppervlakte eindigt: | Zand het vernietigen |
Professionele Oranje Magere PE van de het Broodjesbar van Pijpcolded/ABS Met een laag bedekte ISO-Norm
| Materiaal: | STAAL Q195 |
|---|---|
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
| techniek: | koudgewalst |
Industriële PE bedekte Magere Pijp met een laag koudwalste 0,8 - 2.0mm Dikte ISO9001
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
|---|---|
| techniek: | koudgewalst |
| Dikte: | 0.82.0mm |
DIYA levert hoogwaardige DYJ28-A16 aluminiumlegering slanke buisconnector, derde generatie slanke buis- en verbindingsaccessoires
| Materiaal: | ADC12 |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandstroom |
DYJ19-A01 Buiten Rechte Connector Voor Aluminium Lean Pipe Buizen
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |

