Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ pipe aluminium lean pipes ] bij elkaar passen 244 producten.
Hot-Sale DYJ28-A17 45° Buitenomarmingsbasis Aluminiumlegering Slanke Pijpverbindingsstukken
| Materiaal: | ADC12 |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Oppervlaktebehandeling: | Zandstroom |
Sterke structuur Aluminium Lean Pipe Profiel Voor Rack En Karakuri System
| Plaats van herkomst: | zhejiang China |
|---|---|
| Levertijd: | 12-15 DAGEN |
| Vorm: | Rond |
DY28-04A dikte 1.2MM de Buis Industriële OD 28mm van de Aluminiumlegering Aluminium Magere Pijp
| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Geallieerd of niet: | Is legering |
| Tolerantie: | ± 1% |
Anodiserend Magere Buis 4000mm Lengte 1.7mm van het Aluminiumprofiel Dikte
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Lengte: | 4000mm |
1.7mm Dikte 4000mm Lengte het Anodiseren Aluminium om Pijp
| Materiaal: | aluminiumlegering |
|---|---|
| Dikte: | 1.7mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Het anodiseren |
28MM het Aluminiumpijp van de Diameter walste de Magere Buis 0,8 - 2.0mm Dikte koud
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Techinc: | Koudgewalst |
Versterk Magere de Uitdrijvingspijp van de Buisbar met Aluminium Materiële 4000mm Lengte
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Techinc: | Koudgewalst |
DY Profiel Aluminium Lean Pipe Tube OD 28mm Voor Aluminiumlegerings Lean Pipe System
| Naam van het product: | Aluminiumlegering Lean Pipe |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| grootte: | 28 mm |
DY11 industriële OD 28mm de Cilindrische Magere pijp /Tube van het Profielaluminium voor Workshop
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Dikte: | 1.7mm |
DYJ28-A01 Meervoudige verbindingen Metalen buisverbindingen voor zandblazen van buitentypes
| Naam van het product: | Aluminium slopend buisverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering ADC12 |
| Kleur: | Zilver |

