Alle producten
-
HuaweitelecommunicatieJa, kopen wij altijd de van het Totalisatorkar en werk lijst. Dit is het snelle en warme de dienstbedrijf. -
GeelymotorenDe dienst van Nice, goede prijs, gemakkelijke aangepaste stijl, betere kwaliteit. -
Thinh-VietnamHallo, johnson, te schikken gelieve 12000 meters 2808 magere buis, ivoorkleur.
zoekwoorden [ pipe aluminium lean pipes ] bij elkaar passen 244 producten.
Hoogwaardige aluminium verbinding voor een 28 mm magere buis
| Techniek: | Casting |
|---|---|
| Hoofdcode: | Rond |
| Garantie: | 1 jaar |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| Naam: | DY28-02B Aluminium buis met T-vormige combinatie |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 640 g/m |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Naam: | DY28-06A Duplex algemene magere buizen van aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | 6063-T5 |
| N/w: | 750 g/m |
Cilindrische Profielesd Pijp/Antistatisch Buizenstelsel OD 28mm voor Workshop
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| oppervlak: | gruisontploffing |
DY28-01A aluminium Antistatische Pijp om Profiel met Eenvoudige Assemblage
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| oppervlak: | gruisontploffing |
Van de de Oppervlakte Mager Buis van de gruisontploffing het Aluminiummateriaal 1 - 2.0mm Dikte Hoge Precisie
| Norm: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Kleur: | strook |
Koudgewalste Kleurrijke Magere Buisdiameter 28mm Bar 0,8 - 2.0mm Dikte
| Naam van het product: | Magere pijp |
|---|---|
| Materiaal: | STAAL Q195 |
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
Kleurrijke Magere Buispe Met een laag bedekte Diameter 28mm Bar voor Vermelde Industrie ISO 9001
| Naam van het product: | Magere pijp |
|---|---|
| Materiaal: | STAAL Q195 |
| oppervlak: | Met een laag bedekt PE |
Lichtgewicht Magere het Zand van de Buisschakelaar het Vernietigen Oppervlakte voor Pakhuisproductie
| Type: | Algemene Schakelaar Doubel |
|---|---|
| Materiaal: | aluminiumlegering ADC12 |
| Oppervlakteafwerking: | Zand het vernietigen |
De koudgewalste Hoge Veranderlijkheid van de Aluminium Magere Buis voor Industriële Vervaardiging
| standaard: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| oppervlak: | gruisontploffing |

